Len aktuálne ponuky práce z A.B. Piešťany č. 43/2021 zverejnené
26. novembra 2021 zoradené podľa druhu ponúkanej práce a počtu ponúk.

Ref. MsÚ 1x

Mesto Piešťany, zastúpené primátorom
Mgr. Petrom Jančovičom, PhD.
hľadá kolegu na pozíciu
referenta pre investičnú činnosť,
ktorý má záujem o prácu v samospráve
a bude zabezpečovať úlohy v oblasti
investičnej výstavby, realizáciu
rekonštrukcií, modernizácií, technických
zhodnotení a výstavbu objektov patriacich
do majetku mesta ako technický dozor
na stavbách.
Viac

Operátor výr. 1x

FREUDEMBERG
Závod so sídlom v Potvoriciach zaoberajúci sa výrobou
vzduchových, motorových a industriálnych filtrov hľadá
KOLEGOV NA POZÍCIE
Operátor/ka vo výrobe
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
od 745 Eur + 50 Eur dochádzkový bonus + navýšenie mzdy
po skúšobnej dobe + ostatné príplatky
Pracovná náplň:
• výroba filtrov podľa štandardných pracovných
postupov na poloautomatických zariadeniach
• výstupná kontrola a balenie filtrov v súlade s internými
predpismi
• priebežné zaznamenávanie výkonov a kvality produkcie
Hľadáme kolegov s/so:
• skúsenosťami s prácou vo viaczmennej prevádzke a ochotou
pracovať vo výrobnom procese
• zodpovedným prístupom k práci a manuálnou zručnosťou
Kontakt: +421 911 822 994, +421 327 461 313
E-mail: kariera@freudenberg-filter.com
Viac

Projektant 1x

e4 spol. s r.o. v Piešťanoch
prijme do pracovného pomeru:
Projektant elektroinštalácií a MaR
Požiadavky:
– SŠ / VŠ v obore elektrotechnika,
automatizácia
– znalosť SW AutoCAD a MS Office
Nástupný plat:
Od 850 Eur /brutto/ + odmeny
Životopis a sprievodný list
zasielajte na: e4@e4.sk

Operátor/obsl. 1x

FREUDEMBERG
Operátor/ka výroby – obsluha zariadenia
od 777 € + 50 Eur dochádzkový bonus + navýšenie
mzdy po skúšobnej dobe + ostatné príplatky.
• obsluha poloautomatického zariadenia na výrobu
filtrov (PLP)
• manipulácia s materiálom na výrobu  filtrov
• nastavovanie parametrov zariadenia podľa
typu objednávky, práca s posuvným meradlom
• uvoľňovanie prvého dielu po výmene pracovnej zmeny
a zvolenie postupu kontroly pri štarte zákazky
• kontrola kvality vyrobených dielov vrátane vedenia
záznamov o kvalite
• riadenie nezhodného dielu v zmysle platných postupov.
• technickým vzdelaním, skúsenosťami s prácou
na obdobnej pozícii vo viaczmennej prevádzke
• základnou znalosťou práce s PC
• zodpovednosťou, dôslednosťou a samostatnosťou
Viac

Učiteľ ZŠ 1x

Základná škola
Brezová 19, 921 01 Piešťany
Prijmeme
Učiteľa 2. stupňa s aprobáciou
Matematika
Požiadavky:
• Doklad o vzdelaní
• Žiadosť o prijatie do zamestnania
• Životopis
• Písomný súhlas so spracovaním osobných
údajov
• Odpis z registra trestov
Kvalifikačné predpoklady:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
• Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
• Prax v odbore výhodou
• Samostatnosť, dôslednosť a zodpovedný
prístup k práci
Ponúkaný plat:
Plat je v zmysle zákona č. 553/2003
Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov
pri výkone práce vo verejnom záujme a
o zmene a doplnení niektorých zákonov
v znení neskorších predpisov
Termín nástupu: od 08.01.2022
Kontaktovať budeme len vybraných
uchádzačov.
Kontakt:
033 76 233 07, zsbrezapy@gmail.com

Operátor výroby - PH 1x

SEMIKRON, s.r.o.
Náš pracovný tím vo Vrbovom hľadá
nových kolegov/kolegyne na pozíciu
Operátor výroby – PH
SEMIKRON je jedným z popredných svetových
výrobcov výkonových polovodičových modulov
a systémov. V priebehu viac ako 70-ročného
pôsobenia boli kľúčom k úspechu SEMIKRONu
vždy naši ľudia. S viac ako 3 000 zamestnancami
v 24 dcérskych spoločnostiach po celom svete
vyvíjame nové technológie. Naše výrobky sú
jadrom moderných energeticky účinných motorových
pohonov a priemyselných automatizačných systémov.
Ďalšie oblasti použitia zahŕňajú obnoviteľné
zdroje energie, skladovanie energie, trakčné,
napájacie zdroje, ako aj hybridné a elektrické
úžitkové vozidlá.
Viac

Servis 1x

FREUDEMBERG
Servisný pracovník – elektromechanik
od 1250 Eur + 50 Eur dochádzkový bonus + navýšenie
mzdy po skúšobnej dobe + ostatné príplatky
• údržba zariadení a starostlivosť o chod zariadení
po elektrickej a mechanickej stránke
• samostatné prevádzanie opráv a zabezpečenie
využitia kapacity všetkých zariadení
• špecifikácia chybovosti, ND a odstraňovanie
porúch vo výrob. procese
• nastavovanie strojov a zariadení
• prax na rovnakej pozícii vo výrobnej spoločnosti
a platná Vyhláška min. §22 sú nevyhnutnosťou
• zodpovedný prístup k práci a flexibilita
• ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
Viac

Pom. sila kuch. 1x

Alzheimercentrum Piešťany n.o.
špecializované zariadenie
prijme
pomocnú silu do kuchyne
Termín nástupu: 1.1.2022
Platobné podmienky:
základná mzda od 630 € plus príplatky
a benefity
Pracovná doba:
nerovnomerne rozvrhnutý prac. čas
krátky/dlhý týždeň.
V prípade záujmu kontaktujte
tel. číslo 0918 930 002